TECHNIK ELEKTRYK

Veolia Industry Polska Sp. z o.o.

Veolia Industry Polska Sp. z o.o. specjalizująca się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

specjalizująca się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy do wyboru:
Chojnów, Legnica, Lubin, Lwówek Śląski, Polkowice, Wrocław, Złotoryja, Bolesławiec, dolnośląskie
Poznań, wielkopolskie
Gliwice, Sosnowiec, śląskie
Szczecin, zachodniopomorskie
Kielce, świętokrzyskie
Kraków, małopolskie
Elbląg, warmińsko-mazurskie
Gdańsk, pomorskie
Warszawa, Radzymin, Emilianów (pow. sochaczewski), mazowieckie
Łódź, Pawlikowice (pow. pabianicki), łódzkie

ZADANIA:

  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

WYMAGANIA:

  • Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Wykształcenie techniczne- średnie lub zawodowe- w dziedzinie elektryka;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę pełną wyzwań, w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę;
  • Dobre warunki pracy i szeroki pakiet świadczeń socjalnych, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie NNW oraz karta Multisport;
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie,  kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV