ELEKTROMONTER

Website Firma Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel

Firma Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel

Jesteśmy wiodącym, polskim przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji rozdzielnic elektrycznych oraz wielu innych nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają skuteczne dostarczanie energii do różnych miejsc i obiektów. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży, stosujemy innowacyjne technologie i stale rozwijamy swój asortyment.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

Poszukujemy Pracowników do pracy przy montażu rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną (widok + schemat elektryczny).

Nasze wymagania:

  • Zdolności manualne w zakresie montażu rozdzielnic,
  • Dokładność, rzetelność, sumienność,
  • Szybkość w działaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w młodym i zgranym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania na adres:

joanna@prebiel.pl