ELEKTROMONTER OKRĘTOWY

Website Stocznia Marynarki Wojennej S.A.

w upadłości likwidacyjnej ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia

STOCZNIA MARYNARKI WOJENNEJ S.A. w upadłości likwidacyjnej, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

w Ośrodku Uzbrojenia i Elektroniki

Obowiązki:

→ instalowanie, konserwowanie i wykonywanie napraw urządzeń elektrycznych znajdujących się na wyposażeniu jednostek pływających
→ montowanie i demontowanie maszyn i urządzeń elektrycznych jednostek pływających w celu przeprowadzania remontów
→ wykonywanie prac elektrycznych związanych z budową urządzeń technicznych stanowiących wyposażenie jednostki
→ diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie usterek w okrętowych instalacjach elektrycznych

Wymagania:

→ minimum wykształcenie średnie techniczne o specjalizacji elektromonter
→ umiejętność montażu i podłączania urządzeń elektrycznych i elektronicznych
→ umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i czytania schematów elektrycznych
→ minimum 7 lat doświadczenie na ww. stanowisku
→ uprawnienia elektryczne do 1 kV
→ brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
→ samodzielność w działaniu
→ predyspozycje do pracy w zespole
→ dyspozycyjność

Oferujemy:

→ forma zatrudnienia: umowa o prace
→ wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
→ możliwość rozwoju zawodowego przy projektach dla MW RP

Zgłoszenia kierować:
e-mail:rekrutacja@navship.pl(w temacie proszę podać numer ref. ogłoszenia – na dole strony) lub pocztą na adres: Stocznia Marynarki Wojennej S.A.w upadłości likwidacyjnej
ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia
Wymagana zgoda na przetwarzanie danych osobowych w brzmieniu: Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016r., poz. 922 ze zm) zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie, w celach niezbędnych związanych z rekrutacją obecną lub w przyszłości, w Stoczni Marynarki Wojennej SA w upadłości likwidacyjnej.

Oświadczam, iż jestem poinformowany/a o tym, że:

→ administratorem moich danych osobowych jest Stocznia Marynarki Wojennej S.A w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Gdyni, ul. Śmidowicza 48;
→ moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie upoważnionym osobom działającym na rzecz StoczniMarynarki Wojennej S.A w upadłości likwidacyjnej;
→ mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania. Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie.
Nr ref. ogłoszenia EO/08/17

Wyślij CV na adres: rekrutacja@navship.pl