ELEKTRYK ELEKTROMONTER

Website Skilled Staff Solution Sp. z o.o.

Firma Skilled Staff Solution Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsł

oferta-pracy-3StaffFirma Skilled Staff Solution Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Agencja Zatrudnienia Skilled Staff Solution Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 19190.

Klientami naszej Agencji są firmy z obszaru Polski, Niemiec i Holandii.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy (Dortmund, Frankfurt nad Menem, Kempten)

Obowiązki:

  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych;
  • przeprowadzanie konserwacji oraz napraw układów automatyki;
  • montaż instalacji i systemów elektrycznych;
  • modernizacja szaf sterujących.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne – elektryczne, elektroniczne, mechaniczne;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • wiedza z zakresu elektroniki, automatyki, mechaniki;
  • uprawnienia SEP (min. do 1 KW) w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 13e/h netto;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie w organizacji wyjazdu;
  • opiekę przez cały okres trwania kontraktu.

Prosimy wszystkich Kandydatów o przesłanie CV wraz z kopiami certyfikatów (SEP, VCA,SCC, SSG), kursów, uprawnień na adres:

rekrutacja@3staff.eu

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”

Wyślij CV na adres: rekrutacja@3staff.eu