ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

Website SERVICE_Mech Servipol Service

Servipol Service zajmuje się remontami, oraz przeglądami dużych silników spalinowych.

Servipol Service istnieje na rynku od kilkunastu lat. To bardzo szybko rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji. Servipol Service zajmuje się remontami, oraz przeglądami dużych silników spalinowych. Dodatkową działalnością firmy są projekty związane z instalacjami elektrycznymi głównie w obiektach produkcyjnych. Jesteśmy profesjonalnym pracodawcą co potwierdza nasz certyfikat jakości NEN4400.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Region: Holandia, Belgia

Wynagrodzenie: 12 – 15 tys. zł

OPIS STANOWISKA:

  • montaż, podłączanie aparatów, maszyn i urządzeń elektrycznych (transformatory, silniki, rozdzielnie, oświetlenie)
  • wykonywanie instalacji elektrycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia w następujących lokalizacjach: obiekty przemysłowe i elektrownie, morskie turbiny wiatrowe i platformy (praca na lądzie), szklarnie przemysłowe,
  • układanie i podłączanie kabli energetycznych,
  • montaż i podłączanie maszyn oraz urządzeń elektrycznych,
  • montaż tras kablowych.

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego,
  • ukończona szkoła kierunkowa techniczna,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza, poparta doświadczeniem w zakresie energetyki profesjonalnej lub instalacji przemysłowych,
  • gotowość do pracy za granicą w systemie 5-6 tygodni pracy x 1-2 tygodnie przerwy w Polsce,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy kategorii B.

MILE WIDZIANE:

  • uprawnienia SEP
  • ukończony kurs SCC/VCA.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie i wysokie wynagrodzenie – adekwatnie do posiadanych umiejętności,
  • Holandia min. 12,59 EUR/h brutto,
  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach i bezpłatny transport do miejsca pracy,
  • samochód służbowy wyposażony w narzędzia,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • obsługę księgową w Polsce i w Holandii.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@servipol.pl używając przycisku aplikuj teraz.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

Wyślij CV na adres: rekrutacja@servipol.pl