PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU – ELEKTRYK

Website Orzeł Biały

Orzeł Biały jest liderem rynku producentów ołowiu rafinowanego w Polsce oraz największą spółką specjalizującą się w recyklingu zużytych akumulatorów ołowiowych.
Orzeł Biały dostarcza swoje produkty do największych koncernów zajmujących się produkcją akumulatorów wykorzystywanych głównie w przemyśle motoryzacyjnym. Ołów rafinowany i jego stopy produkowane przez Spółkę znajdują nabywców zarówno w kraju jak i za granicą.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

GŁÓWNE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń zgodnie z DTR
  • Zapewnienie realizacji działań prewencyjnych według planu prewencji oraz zlecanych czynności remontowych
  • Współpraca w zespole, bieżąca realizacja zadań
  • Bieżące informowanie o aktualnym stanie maszyn i urządzeń oraz statusie napraw
  • Prowadzenie prac kontrolno-pomiarowych

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w pracy z obwodami trójfazowymi
  • Wykształcenia technicznego
  • Znajomości układów rozruchowym (softstart, falownik)
  • Uprawnień SEP G1 E do 1kV (mile widziane powyżej 1kV)
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (4-brygadowym)
  • Zdolności manualnych
  • Wiedzy specjalistycznej z zakresu zasad działania podstawowych przemysłowych układów sterowania
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premię regulaminową
  • Premię motywacyjną uzależnioną od wyników pracy
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku
  • pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacje prosimy kierować na adres:

rekrutacje@orzel-bialy.com.pl
+48327796610
,  +48327796565