ELEKTRYK / ELEKTROMONTER / BRYGADZISTA

www Mazel S.A.

Działamy w branży elektroenergetycznej od 1987 r. Zaczynaliśmy wówczas jako zakład instalatorstwa elektrycznego, zatrudniający pięciu elektromonterów. Dzisiaj nasz zespół tworzy ponad 200 pracowników. Obsługujemy duże firmy i inwestycje, dostarczając kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz energetyki zawodowej. Zdobyte przez te wszystkie lata doświadczenia wzmocniły nas jako zespół, wskazały kierunki pracy nad standardami jakościowymi i pozwoliły nam o

mazel oferta pracy

Firma Mazel S.A. zatrudni:

ELEKTROMONTERÓW, BRYGADZISTÓW

do pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • ZAKWATEROWANIE I DOJAZD NA KOSZT PRACODAWCY.
  • UMOWA O PRACĘ W STABILNEJ FIRMIE Z 30-LETNIM DOŚWIADCZENIEM
  • ELEKTROMONTER   11 EUR/GODZ.
  • ELEKTROMONTER ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO   13 EUR/GODZ.
  • BRYGADZISTA/ KIEROWNIK ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO   16 EUR/GODZ.

Obowiązki:

  • Montaż instalacji elektrycznych,
  • Montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia,
  • Pomiary i rozruch w obiektach przemysłowych, elektrowniach i wielkopowierzchniowych budynkach użyteczności publicznej.
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy grupy elektromonterów- BRYGADZISTA/ KIEROWNIK

Oczekujemy:

  • Wykształcenia w zawodzie,
  • Doświadczenia w montażu instalacji elektrycznych w przemyśle i budynkach, użyteczności publicznej,
  • Uprawnień SEP do 1kV,
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.
  • Mile widziane doświadczenie w instalacjach niskoprądowych oraz światłowodowych
  • Doświadczenia w kontroli wydajności prac – BRYGADZISTA/ KIEROWNIK

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr. telefonu 68 4570169, 68 4570165 lub wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) na adres praca@mazel.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Aby zaaplikować wyślij CV na adres email: praca@mazel.pl

Koniecznie napisz pracodawcy, że jesteś z portalu Elektromonter.pl.