ELEKTROMONTER

www Madar Electric Madar Electric

Madar Electric

Madar Electric praca

Madar Electric to prężnie rozwijająca się firma, powstała w 2010 roku. Świadczymy usługi z zakresu projektowania i uruchamiania systemów automatyki przemysłowej, budowy maszyn i prefabrykacji rozdzielnic. W naszym zespole zatrudniamy osoby, których praktyczne umiejętności i wykształcenie zapewniają realizację powierzonych zadań na najwyższym poziomie.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Montaż rozdzielnic sterujących (automatyki) oraz rozdzielnic zasilających,
  • Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych i automatyki na obiektach, maszynach i liniach przemysłowych,
  • Udział w montażu maszyn i linii produkcyjnych,
  • Testy i uruchomienia produkowanych maszyn, rozdzielnic i instalacji.

Wymagamy:

  • Doświadczenia i umiejętności montażu i łączenia szaf sterowniczych i rozdzielnic zasilających,
  • Doświadczenia w montażu instalacji elektrycznych i sterowania,
  • Biegłej znajomości czytania schematów elektrycznych oraz AKPiA,
  • Wykształcenia średniego technicznego,
  • Sumienności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • Aktualnych uprawnień SEP (jako dodatkowy atut).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do kompetencji,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na kursach i szkoleniach,
  • Szansę rozwoju w dynamicznie rozbudowującej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na e-mail: marek.iwanicki@madar-electric.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aby zaaplikować wyślij CV na adres email: marek.iwanicki@madar-electric.pl

Koniecznie napisz pracodawcy, że jesteś z portalu Elektromonter.pl.