ELEKTRYK BUDOWLANY NIEMCY

www Goslik Personal

Agencja pośrednictwa pracy posiadająca certyfikat KRAZ o numerze: 14449

Zatrudnienie oferujemy na niemieckich warunkach. Pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę. Otrzymują również wszystkie świadczenia socjalne. Z nami znajdziesz szybko, skutecznie i bezpiecznie stabilną pracę w Niemczech.

Firma posiada certyfikat KRAZ o numerze: 14449

ELEKTRYK BUDOWLANY

Miejsce pracy: Niemcy

Liczba wakatów: 20

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż instalacji domowych lub przemysłowych,
  • Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych,
  • Przegląd techniczny urządzeń produkcyjnych,
  • Samodzielne i solidne wykonywanie powierzonych obowiązków.

WYMAGANIA:

  • Wyuczony zawód (elektryk, elektromonter, elektromonter urządzeń górniczych, elektromechanik, elektrotechnik, elektronik),
  • Doświadczenie w branży – minimum 1 rok,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (lub angielskiego), umożliwiająca porozumiewanie się (warunek konieczny),
  • Prawo jazdy kategorii B i samochód (mile widziane),
  • Aktualne uprawnienia SEP – warunek konieczny,
  • Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec,
  • Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1800-2200 eu netto (w zależności od kwalifikacji i stopnia znajomości j. niemieckiego)
  • Zakwaterowanie GRATIS opłacone przez Pracodawcę
  • Składki socjalne, ubezpieczenie oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • Respektowane prawo do urlopu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub na adres:

praca@goslik.pl

oraz kontakt telefoniczny z biurem!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Goslik Consulting Artur Margos siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 10/18 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Aby zaaplikować wyślij CV na adres email: praca@goslik.pl

Koniecznie napisz pracodawcy, że jesteś z portalu Elektromonter.pl.