SPECJALISTA W ZAKRESIE POMIARÓW I ROZRUCHÓW ELEKTRYCZNYCH

www GC Energy

GC Energy specjalizuje się w kalibracji i montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, dostawie oprzyrządowania i systemów kontroli oraz montażu instalacji elektrycznych i towarzyszących. Odbiorcami usług są: elektrownie i elektrociepłownie, rafinerie ropy naftowej i kopalnie gazu ziemnego, terminale LNG oraz platformy wiertnicze. Dysponujemy bogato wyposażonym zapleczem technicznym i wyspecjalizowaną kadrą.

W związku z uruchomieniem  Mobilnego Centrum Technicznego GC-CALIBRON, wprowadzamy na rynek innowacyjną technologię świadczenia usług związanych z serwisem i obsługą strategicznych obiektów przemysłowych. GC-CALIBRON wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do kalibracji, testów, uruchomień w zakresie instalacji elektrycznych, aparatury kontrolno-pomiarowej i zaworów bezpieczeństwa.

Poszukujemy doświadczonych specjalistów z zakresu pomiarów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w zakresie diagnostyki kabli, silników, generatorów, transformatorów, rozdzielnic, lokalizacji uszkodzeń linii kablowych, analizy jakości zasilania, analizy wibracji zespołów mechanicznych, badań termowizyjnych, analizy poziomu bezpieczeństwa urządzeń elektroenergetycznych
  • Obsługi sprzętu pomiarowego (analizatory, generatory probiercze, udarowe, reflektometry, testery zabezpieczeń, wibrometry, kamery termowizyjne) w tym obsługi komputera i oprogramowania
  •  Umiejętności sprawdzenia, oceny i wydawania zaleceń dla urządzeń elektroenergetycznych i sieci nN i SN
  • Umiejętności rozwiązywania problemów w sytuacjach awaryjnych
  •  Znajomości norm branżowych
  • Znajomości zasad bezpieczeństwa przy wykonywaniu pomiarów i rozruchów
  • Uprawnień eksploatacyjnych i dozorowych w tym pomiarowych powyżej 1kV
  • Dokładnego i solidnego wykonania powierzonych zadań

Zakres obowiązków:

  • Pomiary diagnostyczne i uruchamianie urządzeń, instalacji i układów elektroenergetycznych,
  • Przeglądy, konserwacje i naprawa urządzeń elektroenergetycznych
  • Koordynacja prac pomiarowych, serwisowych i rozruchowych
  • Obsługa oprogramowania dedykowanego do urządzeń pomiarowych
  • Sporządzenie dokumentacji, protokołów z przeprowadzonej diagnostyki

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego
  • Doświadczenie w obsłudze sprzętu pomiarowego DOBLE, b2HV, INTERENG, PHENIX FLUKE, MEGGER
  • Doświadczenie zagadnień związanych z pomiarami wyładowań niezupełnych
  • Doświadczenie w zakresie diagnostyki transformatorów SFRA

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu działania
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko Kierownika serwisu zaworów
  • Pakiet szkoleń finansowanych przez pracodawcę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych
CV oraz listu motywacyjnego na poniższy adres e-mail.

Z dopiskiem: Specjalista w zakresie pomiarów i rozruchów elektrycznych

Prosimy o dopisane następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).Klauzula musi być podpisana.