ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

www EuroWork1 Euro Work

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

euro work praca opinie elektryk

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia / Niemcy
Forma pracy: pełen etat / kontrakt

Elektryk przemysłowy ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego
Różne projekty na terenie Holandii oraz w Niemczech
Wyjazd: od zaraz
Praca na minimum pół roku z możliwością przedłużenia

Oferujemy:

Holandia:

  • wynagrodzenie
    2 076 euro netto na miesiąc przy 40h/tydzień- posiadanie własnego auta
    1 902 euro netto na miesiąc przy 40h/tydzień- auto służbowe
  • darmowe zakwaterowanie
  • zapewnione ubezpieczenie – płatne przez pracownika

Niemcy:

    ok. 1 994 euro netto na miesiąc przy 40h/tydzień- posiadanie własnego auta
  • darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:

  • doświadczenie jako elektryk przemysłowy min. 3 lata na obiektach przemysłowych (np. stocznie, petrochemie, rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie, fabryki itp)
  • mile widziane doświadczenie w budowie paneli sterowniczych
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego- weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!
  • mile widziane VCA i SOFI (BSN)
  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Obowiązki:

  • czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli
  • montaż przewodów według rysunku technicznego
  • montaż tras kablowych
  • podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych
  • na niektórych projektach – montaż szaf sterowniczych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o aplikację  za pośrednictwem przycisku i linku poniżej.

Aby zaaplikować dodaj CV za pomocą tego linku: https://bit.ly/2qrSam7 →

Koniecznie napisz pracodawcy, że jesteś z portalu Elektromonter.pl