ELEKTROMONTER W DZIALE INFRASTRUKTURY DROGOWEJ I SERWISU

Website ELEMONT sp. z o.o.

Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zak

elemont-praca

Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 29 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

W związku z dynamicznym rozwojem i kolejnymi realizacjami poszukujemy:

ELEKTROMONTER  W DZIALE
INFRASTRUKTURY DROGOWEJ I SERWISU

Miejsce pracy: Wrocław i teren województwa dolnośląskiego

Zadania na stanowisku:

Prace związane z konserwacją, utrzymaniem i budową energetycznej infrastruktury drogowej (w tym linie elektroenergetyczne napowietrzne i kablowe)
Naprawy kabli, wykonywanie pomiarów elektrycznych, wymiana źródeł światła, naprawa opraw oświetleniowych, wymiana słupów po kolizjach, naprawa i montaż rozdzielni

Czego oczekujemy:

  • Znajomość podstaw elektryki (uprawnienia SEP do 1kV możliwe do zdobycia u pracodawcy)
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m (prace wykonywane z podnośnika koszowego)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie, rzetelność, uczciwość!
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Mile widziane uprawnienia HDT i UDT na podnośniki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach (SEP, PPN, uprawnienia UDT –podnośniki, HDS, koparki)
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wyślij CV na adres: zasil@elemont.pl