ELEKTROMONTER

Website Firma  Thermoplast Sp. z o.o.

Firma  Thermoplast Sp. z o.o.,  jeden z wiodących na rynku producentów profili z tworzyw sztucznych,

pion-elektromnter-thermoplast

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje  kandydatów na stanowisko:

 miejsce pracy – Libiąż

 Podstawowe zadania na stanowisku:

  1. Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń do produkcji
  2. Wykonywanie bieżących napraw, konserwacji i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  3. Zamawianie części zamiennych i eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń
  4. Nadzór nad prawidłowym archiwizowaniem dokumentacji technicznej
  5. Bieżąca współpraca z działem produkcji w zakresie planowania działań remontowo-konserwacyjnych na linii produkcyjnej
  6. Przestrzeganie przepisów BHP i P-poż na stanowisku pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  1. Wykształcenie zawodowe kierunkowe, preferowane wykształcenie średnie o specjalności elektromonter
  2. Uprawnienia SEP, uprawnienia powyżej 110kV Min 6 kV będą dodatkowym atutem
  3. Pożądane doświadczenie w pracy na stanowisku elektromontera (min. 1 rok)
  4. Umiejętność czytania schematów blokowych
  5. Znajomość sterowników programowalnych, wiedza z zakresu pneumatyki będzie dodatkowym atutem
  6. Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  7. Dyspozycyjność
  8. Odpowiedzialność
  9. Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  10. Umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:

  1. Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  2. Atrakcyjny system wynagradzania, na który składa się wynagrodzenie zasadnicze i premia powiązana z osiąganymi wynikami.
  3. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia.
  4. Pracę w młodym, prężnym zespole.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W REKRUTACJI !!!

CV można składać osobiście w siedzibie firmy w Libiążu, ul. Wilcza 3, lub elektronicznie na adres e-mailowy:
kadry@thermoplast.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wyślij CV na adres: kadry@thermoplast.com.pl