ELEKTROMONTER TELEMECHANIKI – Gliwice

Website TAURON Dystrybucja S.A.

TAURON Dystrybucja S.A.

Kim jesteśmy

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTROMONTER TELEMECHANIKI

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek elektryczny lub teleinformatyczny)
  • Świadectwo kwalifikacyjne E
  • Znajomość budowy i obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej do badań obwodów wtórnych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w zakresie TS i EAZ
  • Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

Mile widziane:

  • 1 rok doświadczenia w obszarze Telemechaniki Stacyjnej
  • Upoważnienia do wykonywania czynności łączeniowych
  • Znajomość oprogramowania serwisowego do konfiguracji i diagnozowania urządzeń TS i EAZ
  • Znajomość zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
  • Umiejętność konfiguracji, diagnostyki i obsługi urządzeń TS i EAZ
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Realizacja prac eksploatacyjnych i modernizacyjnych na urządzeniach i układach telemechaniki systemów ochrony technicznej zgodnie z poleceniami przełożonego przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy.
  • Lokalizacja i usuwanie usterek w obwodach i urządzeniach telemechaniki, systemów ochrony technicznej i urządzeniach współpracujących.
  • Montaż i demontaż urządzeń telemechaniki oraz systemów ochrony technicznej.
  • Wykonywanie prac warsztatowych i laboratoryjnych związanych z naprawami, konserwacją i badaniami urządzeń telemechaniki oraz systemów ochrony technicznej.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac.

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku,
  • Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem,
  • Nowoczesne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,Szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy,
  • Pakiet socjalny – dofinansowanie do karty Benefit, Pracowniczy Program Emerytalny, pakiety medyczne, grupowe ubezpieczenie pracownicze.