ELEKTROMONTER SIECI SN i nN

Website TAURON Dystrybucja S.A.

TAURON Dystrybucja S.A.

Kim jesteśmy

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jastrzębie, Chorzów, Rybnik

Wymagania:

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe (kierunek elektryczny)
  • Świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV
  • Znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

Mile widziane:

  • Wykształcenie: średnie zawodowe (kierunek elektryczny)
  • 1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki na stanowisku elektromontera
  • Świadectwo kwalifikacyjne E powyżej 1kV
  • Uprawnienia do prac w technologii PPN
  • Prawo jazdy kat. B, C, E,
  • Inne uprawnienia/kursy na obsługę: koparki, dźwigu, podnośnika, pilarki do drewna, pilarki do nawierzchni oraz hakowego, kierowania ruchem drogowym, spawacza

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie prac na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych SN i nN w zakresie eksploatacji, likwidacji awarii i skutków awarii, prac inwestycyjnych, remontowych oraz usług zewnętrznych (w tym oświetlenia drogowego) zgodnie z poleceniami przełożonego przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy.
  • Przeprowadzanie oględzin, pomiarów, konserwacji, obsługa i eksploatacja sieci energetycznych SN i nN.
  • Wykonywanie prac w technologii pod napięciem.
  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac, w tym zapewnienie odpowiedniego przechowywania sprzętu i narzędzi, czystości narzędzi i sprzętu, wykorzystania narzędzi i sprzętu zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac, przestrzegania terminów ważności badań sprzętu i narzędzi.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku,
  • Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem,
  • Nowoczesne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy,
  • Pakiet socjalny – dofinansowanie do karty Benefit, Pracowniczy Program Emerytalny, pakiety medyczne, grupowe ubezpieczenie pracownicze.

Jastrzębie: https://hr.tauron.pl/candidate/CandidateApplication.aspx?id=4197

Chorzów: https://hr.tauron.pl/candidate/CandidateApplication.aspx?id=3947

Rybnik: https://hr.tauron.pl/candidate/CandidateApplication.aspx?id=4097