ELEKTROMONTER LINII KABLOWYCH

TalentPlace GmbH

Firma TalentPlace GmbH jest międzynarodową, firma doradztwa personalnego, specjalizującą się w pozyskiwaniu wykwalifikowanego personelu dla wielu branż na region DACH.

ELEKTROMONTER LINII KABLOWYCH Firma TalentPlace GmbH jest międzynarodową, firma doradztwa personalnego, specjalizującą się w pozyskiwaniu wykwalifikowanego personelu dla wielu branż na region DACH. Posiadamy Pozwolenie na świadczenie usług pośrednictwa pracy wydane przez szwajcarski Staatssekretariat fur Wirtschaft SECO w Bernie.  Obecnie dla naszego stałego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy – Bautzen/Dresden

Wynagrodzenie: 15-17 EUR brutto/h

Forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Zakres obowiązków:

  • Budowa, konserwacja sieci kablowych do 30kV
  • Montaż stacji elektroenergetycznych SN/NN
  • Montaż głowic i muf na kablach SN
  • Montaż  sieci oświetlenia ulicznego
  • Montaż i wymiana przyłączy domowych
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:

  • Wykształcenie kierunkowe i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania schematów
  • Wymagane uprawnienia SEP, typ E
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kl. B lub C (mile widziane)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi zawartą bezpośrednio z niemiecką firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system szkoleń zawodowych
  • Pomoc przy szukaniu zakwaterowania i załatwieniu niezbędnych formalności (konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny)
  • Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji
  • Pracę w przyjaznym środowisku

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą/zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: office@talentplace.ch

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt:

Tel.  +49 157 806 122 84   Tel. +41 41 552 08 02

www.talentplace.ch