ELEKTROMONTER BRYGADZISTA Z J. NIEMIECKIM

Website Pracownicy budowlani Sp. z o.o.

oferta-pracy-budowlani-praca

Pracownicy budowlani Sp. z o.o. – zajmujemy się rekrutacją kadry kierowniczej dla branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży od ponad 25 lat, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Elektromontera – Brygadzisty. Masz szansę dołączyć do firmy, która zrealizowała już ponad 500 inwestycji. Możesz pomnażać ten sukces, pracując w Hamburgu, Essen, Düsseldorfie czy Stuttgarcie. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

ELEKTROMONTER BRYGADZISTA

Miejsce pracy: Hamburg, Essen, Düsseldorf, Stuttgart

Aplikuj, jeśli:

  • masz doświadczenie w zawodzie Elektromontera,
  • posiadasz świadectwo kwalifikacyjne D (SEP),
  • znasz j. niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac elektrycznych – wieżowce, biurowce, obiekty użyteczności publicznej,
  • nadzorowanie pracy monterów,
  • nadzór nad poprawnością wykonywanych prac.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne stawki godzinowe,
  • długofalową współpracę,
  • szansę na rozwój zawodowy,
  • pracę w dużej, dobrze zarządzanej firmie,
  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wczasów, karta Multisport),
  • auto służbowe,
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,
  • finansowanie szkoleń zawodowych,
  • wydawanie zaświadczeń do Kindergeld.

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Informujemy, że administratorem danych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.