ELEKTROMONTER

Website Elbudbis Sp. z o.o.

Elbudbis Sp. z o.o. jest firmą consultingową oferującą kompleksową obsługę inwestycji sektora elektroenergetycznego.

ELEKTROMONTERElbudbis Sp. z o.o. jest firmą consultingową oferującą kompleksową obsługę inwestycji sektora elektroenergetycznego. Tworzymy zespół, który realizował i realizuje największe branżowe inwestycje w Polsce oraz uczestniczy w wielu projektach zagranicznych. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz posiadane kwalifikacje pozwalają na wsparcie realizacji inwestycji naszych klientów na każdym jej etapie.
Aktualnie poczukujemy osób na stanowisko:

Region: Warszawa /cała Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż konstrukcji kratowych linii i stacji WN i NN
  • Montaż przewodów roboczych, OPGW na liniach WN i NN
  • Montaż linii i stacji WN i NN
  • Usuwanie awarii na liniach WN i NN
  • Montaż linii kablowych WN i SN
  • Montaż aparatury WN i SN

WYMAGANIA:

1. Obligatoryjne

  • Uprawnienia do pracy na wysokości
  • Uprawnienia do pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych bez ograniczeń napięcia
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Min 2 lata doświadczenia na stanowisku elektromontera
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Praca w delegacji

Fakultatywne

  • Doświadczenie i uprawnienia do obsługi podnośników, rusztowań, wciągarek
  • Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w delegacji
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenia
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Umowa o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy wysłać CV na adres: praca@elbudbis.pl
 oraz nr tel. 603289044