ELEKTRYK / ELEKTRONIK UTRZYMANIA RUCHU

Website EGGER

Tworzymy więcej z drewna. Naszych 9600 pracowników w 9 krajach

Dołącz do naszej fabryki w Biskupcu!

Tworzymy więcej z drewna. Naszych 9600 pracowników w 9 krajach pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. Tak wytwarzamy  materiały do produkcji mebli i aranżacji wnętrz, konstrukcji drewnianych, a także podłogi laminowane. Dzięki nieustannej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Utrzymanie maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w obszarze elektryki
  • Montowanie maszyn i elementów elektrycznych zgodnie z wymaganiami
  • Raportowanie wykonanych zadań
  • Instalacja maszyn i linii produkcyjnych
  • Zgłaszanie problemów elektrycznych i rozwiązywanie ich we właściwym czasie

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe (Elektryka, Elektromechanika)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza techniczna
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Znajomość języka angielskiego / niemieckiego uważana będzie za dodatkowy atut
  • Zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość i zdolność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy

Osoba kontaktowa:
Martyna Majchrzak
t +48 885 152 174

martyna.majchrzak@egger.com

rekrutacja@egger.com

Wyślij CV na adres: rekrutacja@egger.com