ELEKTROMONTER / MONTER ROZDZIELNIC ELEKTRYCZNYCH

  • Czasowo
  • Holandia
  • Applications have closed

www Diesel Engine Service

Prowadzimy prace serwisowe silników prądnic oraz napędowych. Dodatkowo prowadzimy serwis elektryczny.

Firma Diesel Engine Service z siedzibą przy ul. Kolumba 60A w Szczecinie działająca w branży morskiej poszukuje aktualnie osób na poniższe stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia.

Opis stanowiska:

  • Praca kontraktowa,
  • Montaż, podłączanie rozdzielnic elektrycznych na statkach,
  • Składanie rozdzielnic elektrycznych w warsztacie,
  • Instalacja przewodów sygnałowych na statkach,
  • Praca od poniedziałku do piątku 10godz./dziennie z możliwością pracy w weekendy oraz w nadgodzinach.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. techniczne kierunkowe,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Zdolności manualne.

Oferujemy:

  • Transport, zakwaterowanie,
  • Odzież roboczą,
  • Umowa o pracę,
  • Zaświadczenie A1,
  • Pomoc przy uzyskaniu numeru podatkowego w Holandii,
  • Certyfikat BHP w Holandii ( VCA ),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na adres : electric@d-e-s.pl w tytule mail’a proszę wpisać swoje imię i nazwisko oraz „Praca Holandia”. Skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi osobami.