ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY / BUDOWLANY NIEMCY

www Daar Personal Service GmbH

Daar Personal Service GmbH to firma która zatrudnia wykwalifikowanych pracowników na terenie Niemiec ,to firma w której znajdziesz zatrudnienie oparte o Niemiecka umowę o prace.

elektryk Niemcy

Firma Daar Personal Service zatrudni od zaraz osoby na stanowisko:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY LUB BUDOWLANY

do pracy na terenie Niemiec.

Obowiązki:

  • Montaż serwis i naprawa instalacji i urządzeń elektrycznych.
  • Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Min.3 letnie doświadczenie
  • kom.j niemiecki
  • Własne Auto

Zapewniamy:

  • Umowa na Niemieckich warunkach
  • Wszystkie świadczenia związane z praca w Niemczech
  • Wynagrodzenie od 10,95€ do 13€ brutto(w zależności od kwalifikacji i stopnia znajomości j. niemieckiego.
  • nie prowadzimy Zeitkonta!
  • Możliwość cotygodniowych zaliczek.
  • Pomoc w organizacji mieszkania
  • Możliwość opłacania kwatery przez firmę

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie CV.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@daarps.de

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Daar Personal Service z siedzibą 99-423 Weimar (De 301324422) moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aby zaaplikować wyślij CV na adres email: rekrutacja@daarps.de

Koniecznie napisz pracodawcy, że jesteś z portalu Elektromonter.pl.