KIEROWNIK DS. ROZRUCHU (BRANŻA ENERGETYCZNA)

Website Budimex SA

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdow

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r. Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Poszukujemy doświadczonego:

KIEROWNIKA DS. ROZRUCHU

na projekt budowy bloku energetycznego Turów (500MW) w Polsce.

Miejsce pracy: Bogatynia

Zadania i cele

Do zadań kierownika ds. rozruchu należy odpowiedzialność za wszystkie działania dotyczące procesu rozruchu w tym m.in.:

  • opracowanie procedury rozruchu części energetycznej bloku w koordynacji z partnerem Konsorcjalnym, w tym dokumentacji i instrukcji administracyjno-technicznych,
  • opracowanie, wdrożenie i bieżąca kontrola harmonogramu wszystkich faz rozruchu,
  • koordynacja i zapewnienie doradztwa technicznego dla wszystkich faz rozruchu,
  • zarządzanie zespołem ds. rozruchu (pracownicy spółki i podwykonawcy),
  • odpowiedzialność za nadzór nad podwykonawcami / dostawcami,
  • nadzór i koordynacja procesu do momentu przekazania bloku do eksploatacji,
  • nadzór nad kompletacją dokumentacji generowanej w trakcie testów,
  • kontrola oraz wprowadzanie listy i poleceń zmian generowanych w trakcie fazy rozruchu,
  • zatwierdzenie wyników prób – przed ostatecznymi testami i zatwierdzeniem.

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:

  • udokumentowanego doświadczenia w zakresie koordynacji i zarządzania fazą rozruchu na stanowisku Kierownika ds. rozruchu w elektrowniach systemowych, opalanych węglem lub stanowisku analogicznym,
  • wykształcenia wyższego, inżynierskiego– technicznego,
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętności współpracy w zespole międzynarodowym,
  • organizacji pracy własnej oraz firmy rozruchowej,
  • samodzielności i decyzyjności,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office.

Warunki zatrudnienia
Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Dodaj CV za pomocą tego linku: https://polecambudimex.pl:443/link/7803aa15 →