ELEKTRYK BUDOWLANY

www BestHill Work

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy

oferta pracy BestHill Work

BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem.

BestHill Work  Work to pasja i zaangażowanie.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Liczba wakatów: 4
Regiony: Niemcy

Opis stanowiska:

  • wymiana starej i wykonywanie nowej instalacji elektrycznej, kablowej
  • konserwacja elektryczna obiektów
  • instalacja oświetlenia

Wymagania:

  • uprawnienia SEP lub ukończona szkoła kierunkowa
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego (jedna osoba w team – warunek konieczny)
  • prawo jazdy + auto – konieczne

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13 € brutto/h+ 30 € netto dieta/dzień
  • zakwaterowanie OPŁACONE i zapewnione  przez pracodawcę

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00
789 362 250 lub 799 956 165

Aktualne oferty pracy znajdziesz na: www.besthillwork.eu

Aby zaaplikować dodaj CV za pomocą tego linku: http://besthillwork.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/279510/0/1 →

Koniecznie napisz pracodawcy, że jesteś z portalu Elektromonter.pl