SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI ELEKTRYCZNEJ

Website ALVOMarketing ALVO

ALVO – polski producent wyposażenia bloków operacyjnych

SPECJALISTA DS DOKUMENTACJI ELEKTRYCZNEJ

ALVO – polski producent wyposażenia bloków operacyjnych, zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: siedziba ALVO, Śmigiel, Kościan, Leszno woj. Wlkp.

Zadania:

  • Projektowanie schematów elektrycznych w dedykowanym oprogramowaniu
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej, produktowej
  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań technicznych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w trakcie realizacji projektów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektronika, elektryka)
  • umiejętność projektowania i tworzenia systemów elektrycznych  w dedykowanym oprogramowaniu
  • znajomość oprogramowania typu (np. e-Plan, PC-Schematic) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

Oferujemy:

  • umowę o pracę w  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dołączenie do zespołu entuzjastycznych ludzi, dzielących się wiedzą i doświadczeniem
  • możliwość poznawania najnowszych rozwiązań z dziedziny nowoczesnych technologii medycznych
  • przyjazną atmosferę, ciekawą pracę
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego oraz opieki medycznej
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

CV prosimy kierować na adres, podając w temacie nazwę stanowiska: rekrutacja@alvo.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:

www.alvo.pl

Na podstawie art. 23 ust.1 pkt. 1 i ust. 2 ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w aplikacji, obecnie i w przyszłości, przez ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska, do celów rekrutacji.

Administratorem danych jest ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych i prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zrealizowania celu przetwarzania danych-przeprowadzenia rekrutacji w ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska.

Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Informujemy, że kontaktujemy się tylko wybranymi kandydatami.

Dokumentów aplikacyjnych nie zwracamy.

Wyślij CV na adres: rekrutacja@alvo.pl