ELEKTROMONTER

www AC Elektro Installation Sp. z o.o.

APS Energia

AC Elektro Installation Sp. z o.o. działa na bazie ponad dziesięcioletniego doświadczenia. Jesteśmy przedsiębiorstwem posiadającym szeroko rozbudowany zasięg infrastruktury, działając głównie na rynku morskim zarówno w Polsce jak i za granicą.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Nieustannie poszukujemy utalentowanych osób, które pomogą wzbogacić naszą firmę o doświadczenie i pozytywnie wpłynąć na jej rozwój.

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia SEP
  • Doświadczenie w zawodzie

Obowiązki:

  • Obowiązkowość i samodzielność
  • Praca odbywająca się zgodnie z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Praca na terenie Stoczni Jachtowej

CV proszę wysyłać na poniższy adres email.

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

elektromonter praca

Aby zaaplikować wyślij CV na adres email: barbara.leszczynska@acelektro.pl

Koniecznie napisz pracodawcy, że jesteś z portalu Elektromonter.pl.