Close
Mazowieckie-Forum-Energii-Odnawialnych

Mazowieckie Forum Energii Odnawialnych: Zarządzanie efektywnością energetyczną, kluczem do oszczędności

27 październik 2017 roku, w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Mazowieckie Forum Energii Odnawialnych to:

SZANSE NA FINANSOWANIE INWESTYCJI

Okazja do spotkania się z przedstawicielami Mazowieckiej Agencji Energetycznej oraz poznania zasad wsparcia finansowego dla samorządów.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE ENERGETYCZNE

Możliwość spotkania się z przedstawicielami firm specjalizujących się w kontroli efektywności energetycznej oraz w odnawialnych źródłach energii. W tym roku będziemy poruszać się po dwóch płaszczyznach merytorycznych.

 Możliwości pozyskania dofinansowania dla OZE w latach 2017-2018 

Poznamy produkty klastrowe dla samorządów, zasady pozyskiwania finansowania oraz zasady jego efektywnego wykorzystania. W tym modele formalno-prawne realizacji projektów energetycznych w samorządach.

Zarządzaniu efektywnością energetyczną

Na przykładzie wdrożenia Systemu Zarządzania Energią SEPIN w oparciu o LoRaWAN. Poznamy m.in. zagadnienia efektywności energetycznej w codziennej eksploatacji obiektu oraz zasady przeprowadzania audytu energetycznego w przedsiębiorstwie na podstawie „Ustawy z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej”.

Dotkniemy również tematyki modernizacji oświetlenia, która jest istotnym elementem efektywności energetycznej oraz kompensacji mocy biernej jako elementu efektywności energetycznej.

Zapisz się teraz

Organizatorzy

S4E
S4E Specjalistyczny dystrybutor z wartością dodaną, którą jest gotowość do rozwiązywania ażdego problemu technicznego i biznesowego, na który napotyka Partner. Spółka posiada własne centra szkoleniowe (S4EDU), specjalistyczną kadrę inżynieryjną (S4Engineers). Oferuje także unikalne rozwiązania z zakresu kontroli efektywności energetycznej oraz samych rozwiązań energetycznych (S4Energy).

Mazowiecka Agencja Energetyczna
Agencja realizuje zadania w zakresie działań na rzecz ochrony rodowiska naturalnego, poszanowania energii jak również zakresie promocji racjonalnego, sprzyjającego ochronie rodowiska wykorzystania energii, pomocy samorządom erytorialnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz onsumentom w tym zakresie.

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku
To uczelnia bezsprzecznie kształcąca na wysokim, europejskim poziomie. Dokłada wszelkich starań, by sprostać wymaganiom współczesnego świata. Jest jedną z najstarszych niepublicznych uczelni w Polsce. Wszelkie działania podejmowane przez władze SWPW mają na celu szeroko pojęte dobro studenta, ponieważ naukową

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *